Sel aastal, nagu tavaks saanud, hinnatakse taas töid kahes vanusegrupis: põhikool ja gümnaasium. Žürii kohtumine on kavandatud juuli algusesse ja sellesse kuuluvad:

Raine Karp on arhitekt, sealhulgas Linnahalli projekteerija. Lisaks kuuluvad tema portooliosse mitmed tuntud hooned – Rahvusraamatukogu, Välisministeerium, Sakala keskus, Tallinna Postimaja ja Mustamäe elurajooni keskus. Ta on saanud mitmeid tunnustusi nii Eestis kui maailmas.

Kersti Lootus on maastikuarhitekt, kes on kavandanud mitmeid rannapromenaade, parke, jaapani aia Kadriorus ja palju eriilmelisi eraaedu. Tema tööde kandvaks ideeks on, et igal avalikul ruumil peab olema oma kandev idee ja lugu.

Ülle Grišakov on maastikuarhitekt, kellel on taust EKA arhitektuuriõppes.  Ta on loonud palju aedu ja parke ning saanud nende eest tunnustatud – TTÜ campus, Ülemiste City park, Harju tänava haljasala, Keila- Joa mõisa park.

Paco Ulman on arhitekt ja fotograaf, kellele pakub huvi urbaanse ruumi problemaatika. Ta on juhendaja EKAs ja tegeleb lisaks näituste, installatsioonide, lühifilmide ja graafiliste romaanidega.

Kristian Taaksalu on samuti oma magistritöös käsitlenud Linnahalli, luues sellest soojusruumi. Kristian töötab arhitektina ning on saavutanud konkursitel mitmeid auhinnalisi kohti.

Merilen Mentaal on aiakujundaja, kes on õppinud Oxfordis ja kelle kujundatud aedu leiab nii Eestist, Inglismaalt kui Šveitsist. Tema töid iseloomustavad eelkõige märksõnad: moodne, lihtne, selged ja sirged vormid.