Veel nädal on jäänud, et toimetada meieni konkursitööd, seega on hea aeg tutvustada meie selleaastast žüriid. Töid hinnatakse seekord kahes vanusegrupis ja mõlemast saavad auhinnatud kolm parimat tööd ning žüriil on õigus eraldi tuua välja silmapaistvaid ideid.

Noorema vanusegrupi töid hindavad:

Katrin Koov – arhitekt ja ajakirja MAJA peatoimetajaTa õpetab Eesti Kunstiakadeemia ja juhendab lapsi Arhitektuurikoolis . Katrin osales ka eelmisel aastal noorte arhitektuurikonkursi žüriis.

Merle Karro-Kalberg – maastikuarhitekt ja Maaülikooli lektor, kes on asutanud väliruumi ajakirja ÕU ja arendab Eesti kaasaegse maastikuarhitektuuri veebikaarti. Lisaks on Merle kultuurilehes Sirp arhitektuuritoimetaja.

Indrek Raudsepp – Tabasalu Ühisgümnaasiumi kunstiõpetaja, kes 2014. aastal pälvis tiitli Harjumaa Aasta Õpetaja. Indrek on koostanud mitmeid kunstiõpetuse tööraamatuid ja materjale koolidele ning osaleb üleriigilise kunstiolümpiaadi ülesannete koostamisel ning žüriis.

 

Vanema vanusegrupi töid hindavad:

Kristi Grišakov – urbanist ja linnaplaneerija, TTÜ Tallinna Kolledži maastikuarhitektuuri osakonna juhataja ja lektor. Ta on Aalto Ülikooli ja Raboudi Ülikooli doktorant, keda huvitavad linnalised tulevikustsenaariumid. Kristi ettevõtte Väike Vasak Käsi eesmärgiks on aidata luua selliseid tuleviku elu- ja töökeskkondi, kus inimestel oleks hea olla.

Kadi Kriit – muuseumipedagoog, kes korraldab Eesti Arhitektuurimuuseumis lastele ja noortele põnevaid haridusprogramme. Ta on õppinud kunstiõpetajaks, annab koolis kunstiajaloo tunde ja koostanud muuhulgas Rotermanni kvartali linnaruumiõppe töövihiku.

Peeter-Eerik Ots – meediaõpetaja Tallinna Ühigümnaasiumis, kuid on õppinud mitmetel erialadel, muuhulgas ka linnakorraldust. Lisaks kuulub Peeter -Eerik Eesti Õpetajate Liidu juhatusse, täiendab teadmisi hariduse juhtimisest ja avaldab meeleldi arvamusi kooliteemadel.