Lõpuks on žürii jõudnud konkursile saabunud tööd üle vaadata ja teinud oma otsuse! Täname kõiki osalejaid ja soovime võitjatele palju õnne!

 

Põhikooli töid hindasid arhitekt Katrin Koov, maastikuarhitekt Merle Karro-Kalberg ja kunstiõpetaja Indrek Raudsepp, kes otsustasid kohad jagada järgmiselt:

I koht: „MAAELU“  – Heneliis Notton (Saue Gümnaasium, juhendaja Ave Kongo)

II koht: „TALVINE“ – Katariina Visnap (Viljandi Huvikool, juhendaja Merike Kiivit)

III koht: „MUGAVUS3“ – Katarin Mägi (Gustav Adolfi Gümnaasium, juhendaja Nele Raat)

Äramärgitud tööd: „PILVEKOOL“ – Shara Arus ja „ÖÖKOOL“ – Eliise Kristiina Altmäe, Jasper Laur (Tallinna 32. Keskkool, juhendaja Leeve Eero), „MERAKI“ – Seliina Raivo (Saue Gümnaasium, juhendaja Ave Kongo) ja „KOOLIPAPA“ – Hans Erik Puhk koos abilistega (Tallinna Kanutiaia Noortemaja, juhendaja Aili Vahtrapuu).

 

Gümnaasiumi töid hindasid urbanist Kristi Grišakov, muuseumipedagoog ja kunstiõpetaja Kadi Kriit ja meediõpetaja ning Eesti Õpetajate Liidu juhatuse liige Peeter-Eerik Ots ning otsustasid järgmiselt:

I koht: „DIY“ – Ingrid Tamm, Meril Liis Kütt (Tallinna Prantsuse Lütseum)

II koht: „EESTIMAINE KOOLIHOOV“ – Marleen Helimets, Merris Kivisoo (Suure-Jaani Gümnaasium, juhendaja Reeda Sadam)

III koht: „VERITASERUM“ – Joosep Nahkor (Saue Gümnaasium, juhendaja Ave Kongo)

Äramärgitud tööd: „TERVISLIK ÕU“ – Jekaterina Fedotova (Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, juhendaja Annike Soodla), „LOODUSESSE!“ – Saara Lotta Linno (Tartu Waldorfgümnaasium, juhendaja Ivo Kajak).

 

Täname žüriid põhjaliku töö eest ning meie toetajaid ja sponsoreid – Eesti Kultuurkapital, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Viking Line, Eesti Arhitektuurimuuseum, Tallinna Ülikooli Kirjastus, Varrak, Arkki Huvikool, Hansaplant, Trilevik – toredate auhindade eest!

 

Auhinnatud konkursitöid saab näha Tallinnas Kullo galeriis (Kuninga tn 6) 20.oktoober-30.oktoober T-L 10.00-18.00. Auhindade üleandmine toimub samas 23.oktoobril algusega kell 17.00.

Ootame teid näitusele!